Suomen Hissiurakointi Oy

Vaihde 09 5306 0460
Käynti- ja postitusosoite: Beckerintie 7, 00410 Helsinki
aspa@shu.fi

Toimipisteet

Helsinki

Beckerintie 7
00410 Helsinki

Kuopio

Volttikatu 12
70700 Kuopio

Tampere

Vaittintie 15 C 2
33960 Pirkkala

Jyväskylä

Koivupurontie 4
40320 Jyväskylä

Lahti

Rataskatu 10
15700 Lahti

Mikkeli

Mutterinaukio 2
50150 Mikkeli

Savonlinna

Olavinkatu 43 A
57100 Savonlinna

Varkaus

Käärmeniementie 31
78200 Varkaus

Henkilöstö

Myynti ja tuotanto

Oliver Vinni

Huoltomyynti
Uusimaa

040 736 2869
oliver.vinni@shu.fi

Andreas Johnson

Projektimyynti ja
projektien työnjohto

040 751 7503
andreas.johnson@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Iiris Saarenketo

Niko Siira

Työnjohtaja liukuportaat
Uusimaa

050 509 8733
niko.siira@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Iiris Saarenketo

Juuso Solehmainen

Työnjohtaja hissit
Uusimaa

050 345 5357
juuso.solehmainen@shu.fi

Juha Heino

Juha Heino

Myynti ja työnjohto
Päijät-Häme ja
Kymenlaakso

040 519 5249
juha.heino@shu.fi

Kari Vehmas

Kari Vehmas

Huoltomyynti
Pirkanmaa,
Kanta-Häme ja Keski-Suomi

040 751 9815
kari.vehmas@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Toni Järvinen

Antero Haapaniemi

Työnjohtaja
Pirkanmaa ja
Kanta-Häme

050 479 8900 antero.haapaniemi@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Iiris Saarenketo

Iiris Saarenketo

(Äitiyslomalla)
Työnjohtaja
Uusimaa

045 625 3850
iiris.saarenketo@shu.fi

Jussi Matikka

Teknologiapäällikkö

050 420 3432
jussi.matikka@shu.fi

Suomen Hissiurakointi Toni Järvinen

Toni Järvinen

Joni Lähteenmäki

Joni Lähteenmäki

Myynti ja työnjohto
Savo-Karjala ja Keski-Suomi

040 195 0436
joni.lahteenmaki@shu.fi

Hallinto

Tomi Rantanen

Niki Kujala

Niki Kujala

Tekninen
asiantuntija

045 625 4880
niki.kujala@shu.fi

Veera Rantanen

Jan Leino

Hankinnat ja
Varastologistiikka

045 149 2085
jan.leino@shu.fi

Oona Teerikoski

Asiakaspalvelu

09 5306 0460
aspa@shu.fi

Pinja Haapanen

Asiakaspalvelu

09 5306 0460
aspa@shu.fi

Anniina Väisänen

Anu Heinämäki

24h vikailmoitukset

Hätätilanteita ja kiireellisiä vikakorjauksia varten vikapäivystyksemme palvelee 24 tuntia vuorokaudessa vuoden jokaisena päivänä.

24h 0800 555 122

Kiireetön vikailmoitus

Voit jättää tästä vain kiireettömän vikailmoituksen. Kiireellisissä tapauksissa ilmoitus tulee tehdä puhelimitse asiakaspalveluumme. Käsittelemme lähettämäsi ilmoituksen viimeistään seuraavana arkipäivänä.

Laskutustiedot

Y-tunnus: 0791932-7
Verkkolaskutusosoite
osoite: 003707919327
operaattori: Maventa
välittäjän tunnus: 003721291126
välittäjän tunnus: DABAFIHH